Gta Turkish City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gta Turkish City

Gta - III - Vice City - San Andreas - IV - V

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım]

YazarMesaj
JokeR
General
General
JokeR

GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım] Empty
MesajKonu: GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım]   GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım] EmptyPaz Mart 28, 2010 6:32 pm

Ghost Town Köprü Modu

İlk önce oyunu kurduğumuz dosyayı açıyoruz.Oradan ''data'' klasörüne ve oradan da ''maps'' klasörüne geçiyoruz.''mods'' adlı yeni bir klasör oluşturuyoruz.

Sonra modu indirdiğimiz dosyayı açıp içindeki ''bridgeghost.ipl'' ve ''ghostbase.col'' adlı dosyaları bu klasöre yapıştırıyoruz.

Daha sonra ise ''gta3.DAT'' dosyasını (data klasöründe bulunuyor) Not Defteri halinde açıyoruz.

Açıldığında En alta iniyoruz.Orada ''IPL'' ile başlayan bir sürü yazı var.En alta şunu yazıyoruz:'' IPL DATA\MAPS\MODS\bridgeghost.IPL ''

Sonra ortaya gelip COLFILE 3 yazan yerin en altına '' COLFILE 3 DATA\MAPS\MODS\ghostbase.col '' yazıyoruz.

Sonra kaydedip oyuna giriyoruz ve ShoreSide Vale'de ''Sokak Kavgası'' adlı görevi yaptığımız yerde ''Köprü''yü buluyoruz.Köprü çok dik olduğu için Banshee,Cheetah gibi arabalarla çıkarsanız daha hızlı gidersiniz.Ama dikkat edin!!Yolun sonunda direk aşağı atlamayın yoksa denize düşersiniz.En sona geldiğinizde sola dönün.Yerler beton olacak..O yere atlayın ve artık Ghost Town'da sınız..

Dikkat!: Ghost Town'un bir kısmı boşluktan oluşmaktadır.Adımlarınıza dikkat edin.(Kontrol etmek için bomba atabilirsiniz.Bomba yüzeyde patlarsa devam edebilirsiniz ancak aşağı düşerse oradan uzaklaşın)
Not:Bu modu yükleyince süpriz olarak 1.adayı 2.adaya ve 2.adayı 3.adaya bağlayan kısayol köprüleri çıkıyor.Oyuna en baştan başlasanız bile 3.adaya gidebilirsiniz..
http://gtaturk.hareketforum.biz
JokeR
General
General
JokeR

GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım] Empty
MesajKonu: Geri: GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım]   GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım] EmptyPaz Mart 28, 2010 6:34 pm

yorumlar lütfen
http://gtaturk.hareketforum.biz

GTA III Hayalet Şehir Nasıl Kurulur? [Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kız Arkadaşlar [Anlatım]
» Erkek Arkadaşlar [Anlatım]
» GTA IV Kurulum (Resimli Anlatım )
» GTA San Andreas'a Yeni Arabalar Ekleme (Resimli Anlatım)